|
We duiken met een goed gevoel de zomerstop in. Een groot deel van het najaarsprogramma is inmiddels vastgelegd en daarin is gekozen voor een goede mix van muziekstijlen waardoor er voor elk wat wils te vinden is. Lees verder voor een uitgeschreven versie van ons programma.
Hedon heeft besloten het nieuwe seizoen eerder te starten dan voorheen vanwege de mogelijkheid om de Amerikaanse rockformatie Black Rebel Motorcycle Club binnen te halen op 25 augustus. In combinatie met het Oostenrijkse Kontrust, bekend van de hit Bomba, dat op 28 augustus Zwolle aan doet wordt direct gas gegeven om te komen tot een najaarsaffiche waar de zaal trots op is.
Muziekliefhebbers kunnen terecht bij spraakmakende namen als ReVamp (nieuwe band Floor Jansen van After Forever) Tim Knol, Alain Clark, Moss, Customs, Bertolf, Typhoon & New Cool Collective, Lucky Fonz, Speelman & Speelman, Miss Montreal en Destine. Daarnaast zijn er ook bands uit eerdere generaties te zien zoals De Dijk, Focus, Ten Years After, Steve Harley & Cockney Rebel en Wishbone Ash. Jongerenproductie “Check This” blijft grote namen aanbieden tegen een lage toegangsprijs zodat ook jongeren kunnen kennismaken met het poppodium. Zo kan je in oktober naar The Opposites voor slechts vijf euro. Dat Hedon en Odeon de Spiegel Theaters het goed met elkaar kunnen vinden was al bekend. Dit seizoen wordt verder de samenwerking opgezocht en dat resulteert in gezamenlijk opgezette concerten van Gare Du Nord, Heather Nova en Spinvis.
Bijzondere samenwerkingensprojecten zijn te vinden bij de Veldman Brothers, die met special guest Ruben Hoeke een eerbetoon aan Jimi Hendrix spelen, en Goslink met special guests Blue Grass Boogieman & Blue Flamingo.
Zoals een goede popzaal betaamd is er ruimte voor talentvolle en upcomingbands. Bijvoorbeeld tijdens het succesvolle concept “Hedon presents”, waarvan de eerste alweer in september op het programma met deze keer o.a. Are You A Lion. Rondreizend festival De Popronde komt eveneens terug dit jaar en de Zwolse band Cool Genius viert in september de release van haar nieuwe album in Hedon. Het gelauwerde Blaudzun is nu nog geboekt als relatief onbekend talent, maar de verwachting is dat tegen de tijd de singer/songwriter in Hedon staat (december), Blaudzun wel eens kan zijn uitgegroeid tot grote naam. Voor het hardere werk kan je terecht bij Hedon’s Metal Aanval waar metalbands uit de regio gezamenlijk het podium delen.
De eerste dansavond vindt plaats op 4 september en dat is een Zaterdagnachtkoorts onder aanvoering van DJ Hans Stroeve. Houseconcept DEEP heeft o.a. Oliver Kucera en Warren Fellow vastgelegd, terwijl breakcore liefhebbers reikhalzend uitkijken naar de komst van Bong-Ra tijdens komende Stamppasta. Vers van de pers komt Goth Trad, de eerste naam van dubstep party Blizzurd.
Na zo’n twee jaar trouwe dienst heeft Hedon helaas moeten besluiten om te stoppen met haar wekelijkse eetcafé The Melting Pot. De mogelijkheid om te eten in Hedon zal niet geheel verdwijnen, maar vaker worden gekoppeld aan haar culturele producties.
Klik voor het complete programma op de link Programma bovenaan op deze pagina. Ook tijdens de zomer wordt gewoon doorgewerkt en zullen er nog extra concerten worden toegevoegd. Kaarten voor alle genoemde concerten / feesten zijn verkrijgbaar via deze website, en bij Plato en VVV te Zwolle.
|