DE IJSSEL STROOMT OVER

DE IJSSEL STROOMT OVER
Over

DE IJSSEL STROOMT OVER

De IJssel Stroomt Over is een Showcasefestival en wordt dit jaar georganiseerd in Metropool Hengelo. De organisatie ligt in handen van Poppunt Overijssel, Metropool, Atak, Burgerweeshuis en Hedon. Het festival is inmiddels uitgegroeid tot een festival waar artiesten graag spelen en waar programmeurs van podia en festivals nieuw talent komen spotten.

Tijdens het festival treden 10 veelbelovende, talentvolle acts op uit Overijssel. De 10 acts krijgen naast hun deelname aan het festival, ook de kans om een gezamenlijk verzamelalbum uit te brengen. Dit album wordt vervolgens verspreid op Eurosonic Noorderslag. Daarnaast wordt het festival uitgezonden via een livestream. Uiteindelijke krijgen de drie beste acts een plek in het programma van Eurosonic Noorderslag.

De eerst act die gaat komt spelen op het festival is Mango Zabba, een 4-mans space rockband en geïnspireerd door bands zoals Tame Impala, King Gizzard & The Lizard Wizard en The Doors. Mango Zabba komt een expolieve mix van rock, psychedelica en blues brengen.

 

Programma