THE DAMNED FEW
BLACK BLOODED WOMAN - RELEASE SHOW.jpg?ranchor=center&rmode=crop&format=webp)
Good to know
LET OP: Testen voor Toegang
Voor deze avond wordt gebruik gemaakt van het testen voor toegangsbeleid. Je hebt een geldig coronatoegangsbewijs nodig. Dit kan via de QR-code in de corona check app. Hiervoor heb je ook een geldig ID-bewijs nodig.
Heb je geen vaccinatiebewijs, herstelbewijs of geldig DCC (reiziger binnen de EU), laat je dan binnen 24 uur maar uiterlijk 2 uur voor het concert testen. Kijk voor meer informatie op de website testenvoortoegang.org
Heads up!
THE DAMNED FEW
The Damned Few is een rock ‘n roll band van de zuiverste soort. No-nonsense en recht voor z’n raap. Hun tweede EP ‘Black Blooded Woman’ bevestigt dit eens te meer. Vijf rock ‘n roll tracks, gesmeed in het heetst van de strijd, werden opgenomen bij Hillroad Records onder leiding van producer Ruud Thijs.
Op de EP hoor en voel je de rauwe energie die je van hun liveshows bent gewend. Hard, dynamisch, ronkend en groovend; The Damned Few windt er geen doekjes om.
Hun eerste EP ‘The Dirt’ werd eind 2018 gereleased tijdens een uitverkochte show in het Metropool. Die plaat zorgde voor lovende recensies uit binnen- en buitenland, een volle agenda en uiteindelijk een plek in het roster van Glory Box Bookings. Op 30 september zal Hedon trillen en schudden op zijn grondvesten. Bij zijn is meemaken!