MAAN

EINDELIJK WEER TERUG IN ZWOLLE!
CHARLOT
SUPPORT: CHARLOT

CHARLOT

MAAN
Over

MAAN

Op zaterdag 24 mei 2025 geeft Maan weer een optreden in Hedon! Het is alweer vijf jaar geleden dat Maan voor het laatst een optreden bij ons gaf, we zijn dan ook erg blij haar weer te mogen ontvangen. Maan won The Voice of Holland in 2016 en wist daarna een indrukwekkende carrière op te bouwen met diverse hits en samenwerkingen met artiesten als De Jeugd van Tegenwoordig, Bizzey, Goldband en Ronnie Fex. Je kon haar zien op tal van grote festivals waaronder Pinkpop en hier in Zwolle uiteraard ook Bevrijdingsfestival Overijssel.

Maan, geboren als Maan de Steenwinkel, scoorde met nummers als Hij Is Van Mij, Stiekem, Blijven Slapen en Ze Huilt Maar Ze Lacht tientallen miljoenen streams. Maan is een artiest die zichzelf steeds opnieuw weet uit te vinden en experiment en nieuw muzikale stijlen ook niet uit de weg gaat. Met haar nieuwste album Eclips op zak kijken wij er ontzettend naar uit om haar weer op het podium van Hedon te zien. Mis het niet!


SUPPORT: CHARLOT

CHARLOT

CHARLOT, het muzikale project van singer-songwriter Lotte Mulder, verwerkt persoonlijke, mysterieuze en expressieve observaties in haar muziek. Haar debuutalbum Lost Like Alice, geïnspireerd door Lewis Carrolls Alice in Wonderland, bestaat uit 12 thematische hoofdstukken over identiteit, verandering en betekenis, waarin ze per track een nieuwe droomwereld schetst. Met optredens op grote podia zoals Noorderslag, Lowlands en als support act van Froukje, groeit haar bekendheid. Sinds 2018 werkt ze samen met haar band, die ze leerde kennen op het conservatorium van Haarlem, aan zowel liveoptredens als studioproducties. Nu gaat ze met MAAN mee als voorprogramma en dat is heel goed nieuws.

Deze inhoud wordt niet getoond omdat je geen marketing cookies hebt geaccepteerd

null
Programma